HAKKIMIZDA

Şirket Hakkında

Boutique Öz Özlem Keçeci Adında Bir Şahız Şirketidir.


Boutique Öz Alışveriş

Boutique Öz, sezonun en son trendlerini ve giyim, çanta, ayakkabı, aksesuar alanında sezon ürünlerini bulabileceğiniz bir online moda merkezidir. Boutique Öz markalı koleksiyonumuza dilediğiniz an, dilediğiniz yerden ulaşarak günün modasını yakalamanın heyecanı ve keyfini yaşayabilirsiniz.


Hızlı Teslimat

Sezonun en moda ürünlerine en hızlı şekilde sahip olabilmeniz bizim önceliğimiz. Siparişleriniz 24 saat içinde kargoya verilir ve en fazla 72 saat içinde size ulaşır.


7/24 Hizmet

Boutique Öz haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz. İster info@boutiqueoz.com.tr adresinden bize yazın, ister 0534 515 95 29 numaralı telefondan dilediğiniz zaman bize Whatsapdan Yazabilirsiniz Bekliyoruz!


Güvenli Alışveriş

Boutique Öz bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için RapidSSL (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL teknolojisi bilgilerinizi şifreleyerek güvenlik altına alır, şahsi ve kredi kartı bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engeller. Kişisel ödeme bilgileriniz kesinlikle Boutique Öz,de tutulmaz, üçüncü şahıslara iletilmez ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının ve Boutique Öz güvenle alışveriş yapabileceğinizin göstergesidir.